Skip links

Kurucumuz

HBZ Holding’in temelini atan, geliştiren ve geniş ufkuyla bizlere yeni hedefler gösteren saygıdeğer kurucumuz Kemal ARSLAN; ahlaklı ve erdemli yaşamayı her zaman ilke edinmiştir.

Çalışma hayatı boyunca sanayi alanının her kademesinde öncü roller üstlenmiş, birçok farklı sektörde yeni girişimlerini hayata geçirerek başarılı bir iş insanı, tecrübeli bir sanayici ve aranılan bir iş ortağı hâline gelmiştir.

Cesaret, adalet, iş ahlakı ve dürüstlüğü kendisine düstur edinen Kemal ARSLAN; sevgi, umut ve alın teri ile kurduğu holding aracılığıyla yüzlerce insanın yeni hayaller kurmasına destek olmuştur.

İş Ahlakına Eşsiz Bir Yaklaşım

“Başladığımız her işte en doğrusunu yapıp en iyi olmaya çalışıyoruz.
Bizimle çalışan herkes kazanmalı, ülkemiz kazanmalı, insanlık kazanmalı.”
Kemal ARSLAN

İş Ahlakına Eşsiz Bir Yaklaşım

“Başladığımız her işte en doğrusunu yapıp en iyi olmaya çalışıyoruz.
Bizimle çalışan herkes kazanmalı, ülkemiz kazanmalı, insanlık kazanmalı.”
Kemal ARSLAN

Güneş’in en güzel doğduğu yerden, Adıyaman’dan geliyoruz

Her zaman birlik ve beraberlikten yana olan Kemal ARSLAN, bunu öncelikle kendi ailesinde gerçekleştirmiştir. Bu amaç doğrultusunda saygıdeğer eşi ve değerli evlatlarıyla HBZ Holding’i kurmuştur. Aile bireylerinin tüm deneyimleri, yetenekleri ve güçleriyle birbirlerine destek olmalarını ve birlikte yol almalarını sağlamıştır.


Hep Birlikte Zirveye

HBZ Holding ismine baş harflerini veren “Hep Birlikte Zirveye” ilkesi, Kemal ARSLAN’ın yola çıkma hikâyesinin kısa ve anlamlı tarifidir.

Aile şirketleri ve iştiraklerinin tek çatı altında toplanması ile kuşaklar boyunca devam etmesi öngörülen bütüncül yapı; eğitimli, güçlü ve özverili insanların toplandığı bir alan hâline gelmiştir.

Profesyonel yapısı, kurumsal politikaları ve uzman kadrosu ile yoluna devam eden HBZ Holding; dünya standartları çerçevesinde projeler ortaya koymakta ve doğup büyüdüğü topraklara hizmet etmeye devam etmektedir.

Return to top of page